GDP Belgesi
GDP Belgesi ;

    GDP Belgesi ;

    GDP Belgesi, ilaçların  dağıtımında imal edilen ürünün güvenliğini ve kalitesini koruması ilaç sanayisinde çok önemlidir. İlaçlarda GDP (iyi dağıtım uygulamaları) sertifikasyonu hizmetinin her yönü, iyi dağıtımın uygulanmasını ve kalite çabanızı gösterir.

 

    GDP Belgesi, ilaçlar için spesifik depo ve dağıtım noktaları için bir kalite sistemidir. Uluslarası kabul edilmiş ilaç kuralları farmasötik ürünün distribütör standartları ile operasyonlarını şart koşar.

 

    Düzenli ve yürüyen bir kalite yönetim sistemi, Kullanıcıya imal edilmiş ilaçların son gönderimini, ham maddenin üretim yerinde erken teslimatının tüm tedarik halkası boyunca yerinde olmasını sağlar. Uluslarası ihtiyaçlarına karşı tarafsız analiz etme ile kalite yönetim sistemi rehberliğinin aynı orantıya gelmesinde en etkili yoldur.

 

    İlaç sertifikasyon sürecinde, bizim yüksek nitelikli denetçilerimiz, kaliteli ürünler sunmayı amaçlayarak, ilaç üreticilerinin ürünlerinin kaliteli olduğundan emin olmalarından dolayı tedarik halkası ortakları ile birlikte aşamaları ve politikaları analiz eder. QRS Belgelendirme olarak verdiği sertifikası ile sağlık tedarik halkasının önemli bir ortağı olma yolunda ilerlemektedir. İlaç sekötründendeiyi dağıtım uygulamaları sertifikasyonu hakkında daha fazla bilgi için QRS BELGELENDİRME kuruluşu olarak sizlere profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

    QRS Belgelendirme GDP Belgesi konusunda Yetkili akredite bir belgelendirme firmasıdır. GDP Belgesi Belgelendirmelerinizi firmamızdan yaptırabilirsiniz. GDP Belgesi Belgelendirme konusunda profesyonel destek almak için alanında uzman ekibimizi aramaktan çekinmeyiniz, GDP Belgesi Talepleriniz için  0232 364 49 03 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

HAKKIMIZDA
KAYRA PATENT ULUSLARARASI
BELGELENDİRME HİZMETLERİ
LİMİTED ŞİRKETİ
İmbatlı Mah. Anadolu Cad. No:312 Kat:3 Daire:6
(Grand Corner Plaza) Karşıyaka/İzmir
Telefon:0 (232) 364 49 03
KAYRA-WEB Servisi
KAYRA-WEB Servisi
HAKKIMIZDA
KAYRA PATENT ULUSLARARASI BELGELENDİRME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Anadolu Cad. No:340 Sarıbeyoğlu Apt. K:8 D:38
Karşıyaka İzmir
Telefon:0 (232) 364 49 03
KURUMSAL
Ana Sayfa
Kurumsal
İletişim
Belge Ara
AKREDİTASYON
NAC Akreditasyon
KAYRA-WEB Servisi
.