QRS Belgelendirme ve Sertfikasyon Kimdir ?

    Kayra Danışmanlık olarak 1999 yılında ticari hayatına başlayan firmamız 20 yılı aşkın süre zarfında 23.000'e yakın firmaya hizmet etmiştir. Bu süre zarfında sektörün her aşamasını en doğru şekilde analiz etme fırsatı bulmuş bu doğrultuda belgelendirme sektörüne geçerek adı geçen eksikleri kapatmak adına hizmetlerine devam etmiştir. Ağırlıklı olarak belgelendirme ve eğitim konularında eksiklikleri görmüş ve bu dalda ülkemizin önde gelen profesyonel firmalarından biri haline gelmiştir. 

    Merkezi İzmir'de bulunan firmamız tüm Türkiye'ye hizmet vererek belgelendirme ve Kalite Yönetimi konularına odaklanmış bir şirkettir. Kurulduğu günden itibaren, uzman kadrosuyla milenyumlu yıllara yakışır ölçüde, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Bunun sonucunda önemli ölçüde memnun müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Sizden aldığı güç ve destekle, hizmetlerini, ilk günkü heyecan ve bugünkü tecrübesiyle, siz sayın müşterilerimize sunmaya devam edecektir.

 

   Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile yapılan çalışmalar neticesinde hizmet verdiğimiz firmalarımız büyümeleri, bizim için gurur ve övünç kaynağı olmuş, çalışma arzumuzu daha da güçlendirmiştir. Kalite Yönetimi konusunda ve Hizmet verdiğimiz diğer tüm konularla ilgilide firmalarımıza ÜCRETSİZ bilgilendirme toplantıları vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz tüm konularla ilgili taleplerinizi bekleriz.

 

Birlikte Nice 20 Yıllara ....

HAKKIMIZDA
KAYRA PATENT ULUSLARARASI
BELGELENDİRME HİZMETLERİ
LİMİTED ŞİRKETİ
İmbatlı Mah. Anadolu Cad. No:312 Kat:3 Daire:6
(Grand Corner Plaza) Karşıyaka/İzmir
Telefon:0 (232) 364 49 03
KAYRA-WEB Servisi
KAYRA-WEB Servisi
HAKKIMIZDA
KAYRA PATENT ULUSLARARASI BELGELENDİRME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Anadolu Cad. No:340 Sarıbeyoğlu Apt. K:8 D:38
Karşıyaka İzmir
Telefon:0 (232) 364 49 03
KURUMSAL
Ana Sayfa
Kurumsal
İletişim
Belge Ara
AKREDİTASYON
NAC Akreditasyon
KAYRA-WEB Servisi
.